Peeling kawitacyjny - zabiegi w gabinecie kosmetycznym

Zabiegi kawitacyjne w gabinecie kosmetycznymPeeling kawitacyjny jest szybkim i bezbolesnym zabiegiem oczyszczającym skórę. Do wykonania zabiegu wykorzystywane jest urządzenie, które za pomocą wibracji ultradźwiękowej skuteczniej usuwa nadmiar serum z porów.

To doskonały sposób na pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników i wągrów. Dzięki wibracjom ultradźwiękowym wzbogaconym o mikromasaż skóra ma poprawione mikrokrążenie a komórki są dotlenione. Dzięki mikromasażowi skóra jest nawilżona.

Peeling kawitacyjny - skuteczność

Coraz więcej kobiet przekonuje się, że peeling kawitacyjny jest zdecydowanie skuteczniejszy aniżeli powszechnie stosowane peelingi. Skóra jest zdecydowanie bardziej wygładzona i zregenerowana. Poza tym taki peeling ma również właściwości dezynfekujące. Dzięki zastosowaniu peelingu kawitacyjnego można zdecydowanie skuteczniej złuszczyć martwy naskórek. To z kolei pozwoli na odsłonę młodszej warstwy skóry, która nie posiada martwych komórek. Wolna jest tez od nadmiaru łoju, bakterii czy też substancji toksycznych. Nie jest tez obciążona pozostałościami po kosmetykach. Poza tym peeling pomaga też w leczeniu trądziku dzięki działaniu sterylizującemu.

Dzięki takiemu przygotowaniu skóra potrafi wchłonąć nakładane preparaty. Rezultaty po oczyszczaniu peelingiem kawitacyjnym widać wyraźnie. Cera jest gładka, skóra jest delikatna w dotyku. Może wystąpić lekkie zaczerwienie skóry, jednak ustępuje ono po kilku minutach. Skóra po tym zabiegu jest odmłodzona i odświeżona.

Częstotliwość peeling'u kawitacyjnego

Jeśli chodzi o częstotliwość, to jest to uzależnione od potrzeb danej skóry. Zaleca się aby wykonywać raz w tygodniu przez 5-6 tygodni. Na pewno z każdym przeprowadzona serią wygląd skóry będzie się poprawiał. Później profilaktycznie wystarczy jeden zabieg co miesiąc. Co ciekawe peeling kawitacyjny można łączyć z jednoczesną aplikacja serum czy też masek. Przy peelingu kawitacyjnym brak jest skutków ubocznych i można go wykonywać o dowolnej porze roku.

Kosmetyki HD

Kosmetyki

Farbowanie i dekoloryzacja włosów

Farbowanie włosów

Mezoterapia mikroigłowa w domowym zaciszu - derma roller i dermapen

Mezoterapia mikroigłowa

Masło Shea - naturalny kosmetyk z Afryki

Masło Shea

Zalety i wady manicure akrylowego

Manicure akrylowy